Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Zde se nacházíte:

Chov hospodářských zvířat a ryb

Společnost Tsurumi do chovatelského průmyslu dodává zavlažovací a provzdušňovací systémy již mnoho leet. Její produkty jsou zařízením, na které se můžete spolehnout.


Univerzální

Řada produktů Tsurumi je tvořená 700 modely čerpadel s výkonem až 110 kW. Společnost dodává produkty, které vyhovují téměř všem potřebám. Čerpadla této společnosti přenášela během 90 let, po které se v průmyslu pohybuje, téměř vše - od bahna a bláta po cement a korozivní kapaliny.


Provzdušňování

Provzdušňovače Tsurumi poskytují velmi silný proud vzduchu a vody, aby se tak dostaly do každé části nádrže a tím se zajistilo, že nebude docházet k vytváření usazenin. Velikost motorů je od 0,75 kW do 40 kW a celý sortiment je schopen vytvořit efektivní provzdušňování pomocí vzduchových bublin se zvýšenou podílem kyslíku.


Spolehlivost

Po 90 letech inovací vyvinula společnost Tsurumi speciální technologie, díky kterým jsou její čerpadla jedna z nejspolehlivějších na světě – chcete-li se dozvědět víc, klikněte zde.


Snadná údržba

Čerpadla Tsurumi jsou navržena tak, aby vydržela. Jsou navržena ke snadné údržbě a rychlým opravám. Jejich jednoduchá, i když robustní konstrukce znamená, že je lze rozmontovat s použitím základních nástrojů (šroubovák nebo francouzský klíč) a základních znalostí.

Skupiny výrobků

nahoru