Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Zde se nacházíte:

Provzdušňování

Automaticky nasávací ponorné provzdušňovače Tsurumi poskytují účinné čištění a odvádění odpadních komunálních a průmyslových vod. Společnost Tsurumi byla jednou z prvních společností, které zajistily otestování svých provzdušňovačů dle evropské normy EN12255-15.


Výkon

Provzdušňovače Tsurumi poskytují velmi silný proud vzduchu a vody, aby se tak dostaly do každé části nádrže a tím se zajistilo, že nebude docházet k vytváření usazenin. Velikost motorů je od 0,75 kW do 40 kW a celý sortiment je schopen vytvořit efektivní provzdušňování pomocí vzduchových bublin se zvýšenou podílem kyslíku.


Nízké nároky na údržbu

Provzdušňovače zajišťují bezporuchový, nepřetržitý provoz, a nevyžadují téměř žádnou údržbu. Design Tsurumi převyšuje membránové póry, které se objevují na membránových provzdušňovačích a které se častou ucpou. Tím se předchází nákladným opravám a dlouhodobým odstávkám. Provzdušňovače jsou rovněž nepostižitelné mrazem.


Spolehlivost

Provzdušňovače Tsurumi mají unikátní vzduchotěsnou funkci, díky které se zajistí, že dvojité mechanické těsnění nebude během provozu v kontaktu s kapalinou. To a několik dalších inovací zlepšuje celkovou spolehlivost produktu. Chcete-li zjistit, co dalšího zlepšuje kvalitu provzdušňovače, klikněte zde.


Snadná instalace

Provzdušňovače se snadno a rychle instalují. Lze je nainstalovat do jakéhokoli bazénu a nevyžadují kompresor.

Skupiny výrobků

nahoru