Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Zde se nacházíte:

Konstrukce

Tsurumi má obrovský výběr robustních a výkonných čerpadel, která jsou vhodná i pro ty nejnáročnější stavební projekty. Můžeme zajistit řešení, která váš projekt potřebuje.


Univerzální

V průběhu let byla čerpadla Tsurumi použita na různých stavbách, počínaje tunely a mosty po stavby budov a stadiónů. Jejich síla a výkon znamenají, že mohou přepravovat širokou škálu látek včetně znečištěné vody, kalů, bláta, bentonitu, cementu, korozivních kapalin, atd. - téměř vše.


Odolná

Dodržení harmonogramu je při stavbě rozhodující. Zařízení vás nemůže nikdy zklamat. Během dlouhé historie své existence vyvinula společnost Tsurumi produkty s bezkonkurenční spolehlivostí. Některá z čerpadel této společnosti pracují ještě dnes, po více než 20 letech aktivní služby.


Snadná údržba

Čerpadla Tsurumi jsou navržena tak, aby vydržela. Jsou navržena ke snadné údržbě a rychlým opravám. Jejich jednoduchá, i když robustní konstrukce znamená, že je lze rozmontovat s použitím základních nástrojů (šroubovák nebo francouzský klíč) a základních znalostí.


Výkon

Čerpadla mohou dosáhnout až do hloubky 177 metrů a mají kapacitu až 12 500 l/min, velikost jejich motoru je od 0,4 kW do 110 kW.


Odpady

Pro udržení bezpečného pracoviště je nezbytné zajistit odebírání odpadní vody. Odvodňovací čerpadla společnosti Tsurumi dokážou vyprázdnit velké množství vody, snížit hladinu až na 1 mm. Řada LSC je díky bezkonkurenčním schopnostem láskyplně nazývána "Nasávač jílu".


Zátěžový kabel

Nejčastější příčinou selhání čerpadla je poškození kabelu čerpadla. Tsurumi nabízí ke svým čerpadlům zátěžový kabel, který snese vysoké mechanické napětí a má pevnost v tahu 15 N/mm2.


Tlak

Název Tsurumi je synonymem síly. Čerpadla s vysokou výkonností vydrží velmi silný tlak vznikající v hloubce.

Skupiny výrobků

nahoru