Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Zde se nacházíte:

Pronájem

Společnost Tsurumi dokáže splnit všechny vaše potřeby na kterémkoli místě v Evropě. Díky tisícovkám čerpadel ve skladu v hlavním distribučním centru v Belgii a evropské síti prodejců je pokrytá celá Evropa – chcete-li najít nejbližšího prodejce, klikněte zde.


Univerzální

Řada produktů Tsurumi je tvořená 700 modely čerpadel s výkonem až 110 kW.

Čerpadla se používají po celém světě na stavbách, při dolování, přepravě odpadních vod, při ošetřování odpadních vod, provzdušňování, v lomech - téměř všude.


Spolehlivost

Společnost Tsurumi má pověst výrobce spolehlivých čerpacích zařízení, která obstojí v testu časem. Některá z čerpadel pracují i po více než 20 letech aktivní služby. Nejdůležitější pro tuto životnost jsou některé unikátní inovace – chcete-li se dozvědět víc, klikněte zde.


Snadná údržba

Čerpadla Tsurumi jsou navržena tak, aby vydržela. Jsou navržena ke snadné údržbě a rychlým opravám. Jejich jednoduchá, i když robustní konstrukce znamená, že je lze rozmontovat s použitím základních nástrojů (šroubovák nebo francouzský klíč) a základních znalostí.


Náhradní díly

Společnost Tsurumi má velký sklad náhradních dílů v Německu, díky čemuž je zajištěna minimální odstávka v případě poruchy čerpadla a to po celé Evropě. Pro více informací klikněte zde..


Zátěžový kabel

Nejčastější příčinou selhání čerpadla je poškození kabelu čerpadla. Tsurumi nabízí ke svým čerpadlům zátěžový kabel, který snese vysoké mechanické napětí a má pevnost v tahu 15 N/mm2.

Skupiny výrobků

nahoru