Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Zde se nacházíte:

Stavba tunelu

Vzhledem k tomu, že se tunely kopou hlouběji, požadavky stoupají. Tsurumi nabízí širokou řadu robustních a výkonných čerpadel, která se hodí i na ty nejnáročnější stavební projekty.


Univerzální

Díky síle a výkonu mohou čerpadla Tsurumi přepravovat širokou řadu látek včetně odpadní vody, bahna, bláta, bentonitu, cementu, korozivních kapalin, atd. - téměř vše.


Bezpečné a spolehlivé

Při stavbách tunelů dohází k nejintenzivnějšímu zaměření se na bezpečnost. Čerpadla, která pomáhají, aby bylo staveniště bezpečným místem, vás nemohou zklamat. Dlouhá historie společnosti Tsurumi pomohla vyvinout produkty s bezkonkurenční spolehlivostí. Tato síla pochází z mnoha speciálních funkcí – chcete-li se dozvědět více klikněte zde.


Snadná údržba


Čerpadla Tsurumi jsou navržena tak, aby vydržela. Jsou navržena ke snadné údržbě a rychlým opravám. Jejich jednoduchá, i když robustní konstrukce znamená, že je lze rozmontovat s použitím základních nástrojů (šroubovák nebo francouzský klíč) a základních znalostí.

Výkon


Čerpadla mohou dosáhnout až do hloubky 177 metrů a mají kapacitu až 12 500 l/min, velikost jejich motoru je od 0,4 kW do 110 kW.


Odpady

Pro udržení bezpečného pracoviště je nezbytné zajistit odebírání odpadní vody. Odvodňovací čerpadla společnosti Tsurumi dokážou vyprázdnit velké množství vody, snížit hladinu až na 1 mm. Řada LSC je díky bezkonkurenčním schopnostem láskyplně nazývána "Nasávač jílu".


Zátěžový kabel

Nejčastější příčinou selhání čerpadla je poškození kabelu čerpadla. Tsurumi nabízí ke svým čerpadlům zátěžový kabel, který snese vysoké mechanické napětí a má pevnost v tahu 15 N/mm2.


Tlak

Název Tsurumi je synonymem síly. Čerpadla s vysokou výkonností vydrží velmi silný tlak vznikající v hloubce.

Skupiny výrobků

nahoru