Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Zde se nacházíte:

Závody na výrobu stavebních materiálů

Společnost Tsurumi vyrábí svá čerpadla tak, aby byly splněny požadavky i těch nejnáročnějších podniků. Můžeme zajistit dostatečnou kapacitu k bezporuchovému chodu vašeho podniku.


Univerzální

Řada produktů Tsurumi je tvořená 700 modely čerpadel s výkonem až 110 kW. Společnost dodává produkty, které vyhovují téměř všem potřebám. Čerpadla této společnosti přenášela během 90 let, po které se v průmyslu pohybuje, téměř vše - od bahna a bláta po cement a korozivní kapaliny.


Postavena tak, aby vydržela

Dlouhá historie Tsurumi pomohla k vyvinutí produktů s bezkonkurenční spolehlivostí. Tuto sílu získaly díky mnoha speciálním vlastnostem – chcete-li se dozvědět víc, klikněte zde.


Snadná údržba

Čerpadla Tsurumi jsou navržena tak, aby vydržela. Jsou navržena ke snadné údržbě a rychlým opravám. Jejich jednoduchá, i když robustní konstrukce znamená, že je lze rozmontovat s použitím základních nástrojů (šroubovák nebo francouzský klíč) a základních znalostí.


Výkon

Čerpadla mohou dosáhnout až do hloubky 177 metrů a mají kapacitu až 12 500 l/min, velikost jejich motoru je od 0,4 kW do 110 kW.


Odpady

Pro udržení bezpečného pracoviště je nezbytné zajistit odebírání odpadní vody. Odvodňovací čerpadla společnosti Tsurumi dokážou vyprázdnit velké množství vody, snížit hladinu až na 1 mm. Řada LSC je díky bezkonkurenčním schopnostem láskyplně nazývána "Nasávač jílu".

Skupiny výrobků

nahoru