Direkt zum Inhalt | Direkt zur Navigation
Zde se nacházíte:

Čerpadla na odpadní vodu

Tsurumi má kompletní řadu čerpadel na odpadní vodu, která zajišťují přepravu, provzdušňování a dekantování. Produkty jsou navržené tak, aby vyhovovaly čistírnám odpadních vod jakékoli velikosti. Výrobky Tsurumi mají za sebou 90 let inovací a přináší efektivní servis, který splní vaše potřeby.


Univerzální

Díky síle a výkonu mohou čerpadla Tsurumi přepravovat širokou řadu látek včetně odpadní vody, bahna, bláta, bentonitu, cementu, korozivníh kapalin, atd. - téměř vše.


Odolná

Dodržení harmonogramu je při stavbě rozhodující. Zařízení vás nemůže nikdy zklamat. Během dlouhé historie své existence vyvinula společnost Tsurumi produkty s bezkonkurenční spolehlivostí. Některá z čerpadel této společnosti pracují ještě dnes, po více než 20 letech aktivní služby.


Snadná údržba

Čerpadla Tsurumi jsou navržena tak, aby vydržela. Jsou navržena ke snadné údržbě a rychlým opravám. Jejich jednoduchá, i když robustní konstrukce znamená, že je lze rozmontovat s použitím základních nástrojů (šroubovák nebo francouzský klíč) a základních znalostí.


Dekantéry

Dekantační čerpadla Tsurumi jsou nákladově efektivní řešení, která prodlouží životnost malých čistíren odpadních vod. Čerpadla odstraní plovoucí kaly, a tím sníží celkový objem skladovaných odpadů a prodlouží životnost závodu.

Skupiny výrobků

nahoru